امروز: سه شنبه, ۲۱ آذر ۱۳۹۶ برابر با ۲۳ ربيع الأول ۱۴۳۹ قمری و ۱۲ ۱۲ ۲۰۱۷ میلادی , مصادف است با : ورود اولين اتومبيل به ايران در زمان مظفرالدين شاه قاجار (1279ش)

...

چند رسانه ای

..

کد خبر 777304
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۰۱ شهریور ۱۳۹۶ ۱۴:۱۶
دسته: استخدامی
پرینت
ایمیل

پذیرش ۳۴۲ نفر از پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی شهریور در خراسان رضوی

سرویس اقتصاد جوان ایرانی؛ بخش استخدامی:

استخداممعاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی خراسان رضوی سهمیه دستگاه‌های اجرایی خراسان رضوی در این آزمون را ۳۴۲ نفر اعلام کرد و افزود: از این تعداد ۱۶۹ مرد، ۱۳۰ زن و ۴۳ نفر نیز براساس نمره آزمون فارغ از جنسیت اختصاص دارد.
به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی خراسان رضوی، کوکب موسوی گفت: در راستای عدالت‌محوری، جذب نیروی متخصص، تجمیع و بهینه‌سازی فرآیند استخدام دستگاه‌های اجرایی کشور، چهارمین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور در سال ۱۳۹۶ برای جذب ۱۰ هزار و ۹۷۴ نفر روز جمعه، سوم شهریور ماه، در دو نوبت صبح و عصر در ۵۳ حوزه، در ۳۱ استان و همزمان نیز در شهرهای مشهد، تربت حیدریه و سبزوار در استان خراسان رضوی برگزار خواهد شد.
وی با بیان اینکه در این آزمون ۴۰۰ هزار داوطلب در کل کشور ثبت نام کرده‌اند، عنوان کرد: ۲۷ هزار ایثارگر واجد شرایط تحت پوشش بنیاد شهید و امور ایثارگران نیز در این آزمون شرکت دارند.
معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی خراسان رضوی خاطرنشان کرد: براساس اطلاعات مندرج در دفترچه راهنمای آزمون، سهمیه وزارت آموزش و پرورش ۸۲۱۲ نفر، ۱۶ دستگاه اجرایی کشور ۲۶۲۸ نفر و دستگاه‌های اجرایی استان البرز ۱۳۴ نفر از پذیرفته‌شدگان این آزمون است.
موسوی تصریح کرد: از مجموع سهمیه اختصاص یافته به دستگاه‌های اجرایی یاد شده ۴۵۴۸ مرد و ۴۲۴۵ زن هستند و ۲۱۸۱ نیز (براساس نمره آزمون) فارغ از جنسیت جذب خواهند شد.
وی سهمیه دستگاه‌های اجرایی خراسان رضوی در این آزمون را ۳۴۲ نفر اعلام کرد و افزود: از این تعداد ۱۶۹ مرد، ۱۳۰ زن و ۴۳ نفر نیز براساس نمره آزمون فارغ از جنسیت اختصاص دارد. در این آزمون مشاغل اختصاصی مشمولان سهمیه ۲۵ درصد دستگاه‌های اجرایی استان ۲۴ عنوان، سهمیه آزاد و ۵ درصد ایثارگران و معلولان عادی نیز ۳۳ عنوان شغلی است.
معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی خراسان رضوی تاکید کرد: متقاضیان شرکت در این آزمون از تاریخ ۳۱ مرداد سال ۹۶ با مراجعه به سامانه سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org می‌توانند کارت شرکت در آزمون را مشاهده و دریافت نمایند


+ 0
مخالفم - 0


تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0
نظرات کاربران

ارسال نظر
کد امنیتی
تازه کردن

  


جوان و خانواده

اخبار مشاهیر و چهره ها