امروز: سه شنبه, ۲۱ آذر ۱۳۹۶ برابر با ۲۳ ربيع الأول ۱۴۳۹ قمری و ۱۲ ۱۲ ۲۰۱۷ میلادی , مصادف است با : ورود اولين اتومبيل به ايران در زمان مظفرالدين شاه قاجار (1279ش)

...

چند رسانه ای

..

کد خبر 759291
تاریخ انتشار: دوشنبه, ۲۹ خرداد ۱۳۹۶ ۱۳:۳۰
دسته: استخدامی
پرینت
ایمیل

۱۷۷ نیروی جدید جذب آموزش و پرورش قزوین می شوند

سرویس اقتصاد جوان ایرانی؛ بخش استخدامی:

خیرالله رحمانی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: متقاضیان ورود به آموزش و پرورش برای اطلاع از جزئیات استخدام، شرایط اختصاصی و عمومی،رشته، جنسیت و سهمیه ها در زمان مقرر باید به سایت سازمان سنجش که به محض قطعی شدن از طریق رسانه ها اطلاع رسانی می شود، مراجعه کنند.
رحمانی ادامه داد: بر اساس سهمیه اعلام شده در استان قزوین ۳۵ درصد این سهم مربوط به زنان و بقیه آن مربوط به مردان می باشد.
وی اضافه کرد: با برگزاری آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش از دانش آموختگان دانشگاه های کشور و پس از اعلام نتایج، پذیرفته شدگان باید به مدت یک سال در دانشگاه فرهنگیان آموزش های لازم را دریافت و از سال آینده وارد امر هدایت و تدریس دانش آموزان شوند.
معاون پژوهش برنامه ریزی و نیروی انسانی اداره کل آموزش و پرورش استان قزوین در پایان یادآور شد: ۲۲۵ تن از دانش آموختگان دانشگاه فرهنگیان استان و ۹۶ تن از افرادی که در آزمون استخدامی سال گذشته پذیرفته شده بودند از سال تحصیلی۹۷-۹۶ جذب آموزش و پرورش خواهند شد.
استان قزوین دارای ۱۵هزار و ۸۰۰ فرهنگی و همچنین هشت هزار بازنشسته فرهنگی است.+ 0
مخالفم - 0


تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0
نظرات کاربران

ارسال نظر
کد امنیتی
تازه کردن

  


جوان و خانواده

اخبار مشاهیر و چهره ها