امروز: سه شنبه, ۲۱ آذر ۱۳۹۶ برابر با ۲۳ ربيع الأول ۱۴۳۹ قمری و ۱۲ ۱۲ ۲۰۱۷ میلادی , مصادف است با : ورود اولين اتومبيل به ايران در زمان مظفرالدين شاه قاجار (1279ش)

...

چند رسانه ای

..

کد خبر 775046
تاریخ انتشار: شنبه, ۲۱ مرداد ۱۳۹۶ ۲۳:۰۶

عابدینی: سطح وزنه برداری یونیورسیاد در حد المپیک است

سرویس ورزش جوان ایرانی به نقل از مهر؛ بخش کشتی:

نصرت الله عابدینی در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره شرایط تیم وزنه برداری دانشجویان پیش از اعزام به رقابتهای یونیورسیاد چین تایپه گفت: ما در سال ۹۵ کارمان را استارت زدیم و به تمام دانشگاه ها برای معرفی دانشجویان وزنه بردار نامه زدیم. مسابقات انتخابی را سال گذشته برگزار کردیم و سپس سه مرحله اردو را همراه با تیم ملی در مجموعه ورزشی آزادی و در شهر تبریز داشتیم.

وی افزود: سطح مسابقات وزنه برداری یونیورسیاد از مسابقات جهانی بالاتر و در حد بازی های المپیک است. رکوردهای دوره قبلی بازی ها اثبات کننده این ادعا است.

سرپرست تیم وزنه برداری دانشجویان درباره تعداد نفرات اعزامی به مسابقات یونیورسیاد تاکید کرد: حدود هفت نفر از وزنه برداران ایران به این مسابقات اعزام می شوند. البته امروز ترکیب نهایی مشخص خواهد شد. تیم ما فردا شب (یکشنبه شب) عازم چین تایپه خواهد بود.

عابدینی در پایان درباره شانس مدال آوری ایران در وزنه برداری یونیورسیاد گفت: تمام برنامه ریزی ما برای کسب نتایج خوب است و امیدواریم دو، سه نفر از ورزشکاران ما مدال بگیرند؛ البته در شرایط مسابقه همه چیز متفاوت می شود و باید دید چه پیش می آید.

به گزارش جوان ایرانی به نقل از مهر، بیست و نهمین دوره یونیورسیاد دانشجویان از ۲۸ مرداد تا ۸ شهریورماه در کشور چین تایپه برگزار می شود.+ 1
مخالفم - 0


تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0
نظرات کاربران

ارسال نظر
کد امنیتی
تازه کردن

  


اخبار مشاهیر و چهره ها