امروز: شنبه, ۰۳ تیر ۱۳۹۶ برابر با ۲۸ رمضان ۱۴۳۸ قمری و ۲۴ ۰۶ ۲۰۱۷ میلادی , مصادف است با : ولادت حضرت قائم عجل الله تعالي فرجه و جشن نيمه شعبان [ ١٥ شعبان ]

...

چند رسانه ای

تازه های ورزشی

..

کد خبر 759235
تاریخ انتشار: دوشنبه, ۲۹ خرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۵۷

داوران و ناظران هفته دوم و سوم لیگ کشتی معرفی شدند

سرویس ورزش جوان ایرانی به نقل از مهر؛ بخش کشتی:

به گزارش جوان ایرانی به نقل از مهر، ۶ دیدار از هفته های دوم و سوم رقابت های لیگ کشتی آزاد و فرنگی باشگاه های کشور در شهرهای مختلف برگزار می شود.

بر این اساس اسامی داوران و ناظران این رقابت ها به شرح زیر است:

سه شنبه ۳۰ خردادماه:
هفته دوم لیگ کشتی آزاد گروه الف: هیأت کشتی مرند- بیمه رازی جویبار (میزبان خانه کشتی مرند- زمان: بعد از افطار):

رئیس کمیته لیگ: هادی حبیبی
سرپرست مسابقات: عبدالله فتوحی
نماینده هیأت کشتی استان: علی اکبر وظیفه خواه
سرپرست فنی: غلامرضا طاهری خانی (داور درجه یک بین المللی- قزوین)
داوران: مسعود رستمی پور (درجه یک بین المللی- تهران) احمد تاجیک (درجه یک بین المللی- تهران) علی اکبر صوفی (درجه ۲ بین المللی- تهران) هومن طهماسبی (درجه ۳ بین المللی- خراسان رضوی

چهارشنبه ۳۱ خردادماه:
هفته سوم لیگ کشتی آزاد گروه الف:
هیأت کشتی مرند- رعد پدافند (میزبان خانه کشتی مرند- زمان: بعد از افطار):

رئیس کمیته لیگ: هادی حبیبی
سرپرست مسابقات: عبداله فتوحی
نماینده هیأت کشتی استان: علی اکبر وظیفه خواه
سرپرست فنی: غلامرضا طاهری خانی (داور درجه یک بین المللی- قزوین)
داوران: مسعود رستمی پور (درجه یک بین المللی- تهران) احمد تاجیک (درجه یک بین المللی- تهران) علی اکبر صوفی (درجه ۲ بین المللی- تهران) هومن طهماسبی (درجه ۳ بین المللی- خراسان رضوی

پنجشنبه اول تیرماه:
هفته دوم لیگ کشتی فرنگی گروه الف: مرحوم خواجه وندی نوشهر- شهدای مدافع حرم قم (میزبان سالن حسن رنگرز نوشهر- زمان: بعد از افطار):

رئیس کمیته لیگ: هادی حبیبی
سرپرست مسابقات: حسن یاری نیا
نماینده هیأت کشتی استان: هادی توکلی
سرپرست فنی: کامران سلطانی زاده (داور درجه یک بین المللی)
داوران: بهروز رضا پور (درجه یک بین المللی- هرمزگان) مرتضی زورمند (درجه یک بین المللی- البرز) محمدرضا عطایی (درجه ۲ بین المللی- آذربایجان شرقی) خلیل احمدی (درجه سه بین المللی- تهران)

پنجشنبه اول تیرماه:
هفته دوم لیگ کشتی فرنگی گروه ب: رعد پدافند – سینا صنعت ایذه (میزبان سالن شهدای هفتم تیر تهران- زمان: بعد از افطار)

سرپرست مسابقات: محمدصادق عبدلی
نماینده هیأت کشتی استان: رضا غلامی
سرپرست فنی: مهدی بشیرزاده (داور درجه یک بین المللی- خوزستان)
داوران: هژار عباسی (درجه یک بین المللی- آذربایجان غربی) داود خوش منظر (درجه یک بین المللی- تهران) حسین چرمی (درجه دو بین المللی- زنجان) محمدباقر طباطبایی (درجه سه بین المللی- خراسان رضوی)

جمعه ۲ تیرماه:
هفته دوم لیگ کشتی فرنگی گروه ب: آکادمی امید نوروزی- دانشگاه پیام نور خوزستان (میزبان خانه کشتی امید نوروزی شیراز- زمان: بعد از افطار)

سرپرست مسابقات: شهرام چراغی
نماینده هیأت کشتی استان: کاظم ناصری
سرپرست فنی: سید محمد افتخاریان (درجه یک بین المللی- البرز)
داوران: ناصر فروتن (درجه یک بین المللی- تهران) بهروز زاده هندیجانی (درجه یک بین المللی- خوزستان) ابوالفضل سبزعلی (درجه دو بین المللی- تهران) افشین صمدی زاده (درجه سه بین المللی- آذربایجان شرقی)

پنج شنبه ۹ تیرماه:
هفته دوم لیگ کشتی آزاد گروه ب : هیأت کشتی خراسان رضوی- هیأت کشتی هرسین کرمانشاه (میزبان خانه کشتی مشهد- ساعت ۱۸)

سرپرست مسابقات: محمدصادق عبدلی
نماینده هیأت کشتی استان: حسن بامشکی
سرپرست فنی: کوروش تقی زاده (درجه یک بین المللی- بوشهر)
داوران: اکبر نصیری (درجه یک بین المللی- زنجان) امیرحسین رهنما (درجه یک بین المللی- سمنان) رضا صالح آبادی (درجه دو بین المللی- خراسان رضوی) حمیدرضا فرسیابی (درجه سه بین المللی- تهران)
 



+ 0
مخالفم - 1


تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0
نظرات کاربران

ارسال نظر




کد امنیتی
تازه کردن

 



 


اخبار مشاهیر و چهره ها