امروز: سه شنبه, ۲۱ آذر ۱۳۹۶ برابر با ۲۳ ربيع الأول ۱۴۳۹ قمری و ۱۲ ۱۲ ۲۰۱۷ میلادی , مصادف است با : ورود اولين اتومبيل به ايران در زمان مظفرالدين شاه قاجار (1279ش)

...

چند رسانه ای

..

کد خبر 759320
تاریخ انتشار: دوشنبه, ۲۹ خرداد ۱۳۹۶ ۱۴:۴۹

کنایه جدید رایولا به مدیران میلان

سرویس ورزشی جوان ایرانی به نقل از ورزش3؛ بخش مهمترین رویدادها:                                    

کد خبر: 1422898/31 زمان: 14:30   1396/03/29 بازدید: 53

مینو رایولا، ایجنت مشهور فوتبال به انتقاد از مدیران فعلی میلان پرداخت و مدعی شد که اگر گالیانی در میلان حضور داشت، زلاتان بدون درنگ به این تیم می‌پیوست.

به گزارش "ورزش سه"، پس از عدم تمدید قرارداد دوناروما با میلان، رابطه سران باشگاه با رایولا که ایجنت گلر ایتالیایی است، رو به تیرگی رفته و دو طرف دائما در حال انتقاد از هم هستند. حال رایولا در آخرین انتقادش مدعی شد که اگر گالیانی همچنین در پست های مدیریتی میلان بود، زلاتان به این تیم پیوسته بود.

 

 

 

او گفت:" ایبرا مشکلی ندارد، او پیشنهادات بسیاری دارد، از آمریکا و دیگر جاها. ایتالیا؟ مسلما به ناپولی نخواهد رفت. میلان پیشنهادی ارائه نکرده است. اگر گالیانی در میلان بود، همین حالا زلاتان به میلان پیوسته بود."

 

رایولا درباره پیشنهادات برای متوییدی گفت:" چندین باشگاه درباره متوییدی سوال پرسیدند مثل اینتر و یووه. باید ببینیم چه خواهد شد. بیانکونری سال گذشته قید خرید او را به دلیل مسائل سیاسی زد. شاید این بار او را بخرند."+ 0
مخالفم - 0


تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0
نظرات کاربران

ارسال نظر
کد امنیتی
تازه کردن

  


اخبار مشاهیر و چهره ها