امروز: سه شنبه, ۲۱ آذر ۱۳۹۶ برابر با ۲۳ ربيع الأول ۱۴۳۹ قمری و ۱۲ ۱۲ ۲۰۱۷ میلادی , مصادف است با : ورود اولين اتومبيل به ايران در زمان مظفرالدين شاه قاجار (1279ش)

...

چند رسانه ای

..

کد خبر 758889
تاریخ انتشار: یکشنبه, ۲۸ خرداد ۱۳۹۶ ۱۷:۰۱

موضع پرسپولیس در خصوص پیشنهادات خارجی بازیکنان

سرویس ورزشی جوان ایرانی به نقل از ورزش3؛ بخش مهمترین رویدادها:                                    

کد خبر: 1422727/4 زمان: 16:58   1396/03/28 بازدید: 258

در حالی که طی روزهای اخیر شایعات زیادی در خصوص پیشنهادات خارجی به بازیکنان پرسپولیس شنیده می‌شود، باشگاه به دنبال تدارک تیمی قدرتمند برای موفقیت در فصل آینده است.

به گزارش "ورزش سه"، فرشاد احمدزاده، علیرضا بیرانوند، مهدی طارمی و ... از جمله بازیکنانی هستند که این روزها شایعات زیادی در خصوص پیشنهاد خارجی آنها به گوش می رسد. پیشنهاد یونانی برای فرشاد احمدزاده، پیشنهاد ترکیه‌ای و آلمانی برای علیرضا بیرانوند و در نهایت چند پیشنهاد اروپایی برای مهدی طارمی که جدی ترین آن دیناموزاگرب کرواسی است باعث شده تا مسوولان پرسپولیس در این رابطه موضع‌گیری کنند. 


مسوولان پرسپولیس که در مدیریتی جالب توجه در فصل گذشته با بازیکنان ستاره تیم خود به توافق برای تمدید دست یافته‌اند، بدون توجه به این شایعات به دنبال عقد قرارداد با بازیکنان جدید خود هستند تا موفقیت این تیم در لیگ قهرمانان آسیا و لیگ برتر فصل گذشته را قطعیت بخشند. محمد ترکاشوند در خصوص این پیشنهادات گفت: این مسائل همانطور که می‌گویید شایعه است و تاکنون درخواستی کتبی و رسمی به دست ما نرسیده است. با این حال ما به تمامی بازیکنان برای موفقیت در فصل آینده نیاز داریم و بازیکنانی که نام بردید نیز با باشگاه قرارداد دارند و مشکلی در این خصوص وجود ندارد و شیطنت برخی‌هاست که به دنبال از بین بردن تمرکز بازیکنان هستند. پرسپولیس قدرتمندانه به دنبال تداوم موفقیت خود در طول دو فصل اخیر است و بازیکنان نیز هم مسیر با این باشگاه به دنبال دستیابی به موفقیت تیمی خواهند بود.+ 0
مخالفم - 0


تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0
نظرات کاربران

ارسال نظر
کد امنیتی
تازه کردن

  


اخبار مشاهیر و چهره ها