امروز: چهارشنبه, ۲۲ آذر ۱۳۹۶ برابر با ۲۴ ربيع الأول ۱۴۳۹ قمری و ۱۳ ۱۲ ۲۰۱۷ میلادی , مصادف است با : تصويب قانون استخدام كشوري (1301ش)

...

چند رسانه ای

..

کد خبر 758827
تاریخ انتشار: یکشنبه, ۲۸ خرداد ۱۳۹۶ ۱۴:۴۲

وراتی مورد نظر در دسترس نیست - تغییر استراتژی مرموز هدف اول نقل و انتقالات بارسا

سرویس ورزشی جوان ایرانی به نقل از ورزش3؛ بخش مهمترین رویدادها:                                    

به گزارش "ورزش سه"، جزیره ایبیزا در این زمان از سال، میزبان ستاره های فوتبال است و پاپاراتزی ها نیز بهترین روزهای خود را پشت سر می گذارند. حضور ستاره هایی که تیتر یک نقل و انتقالات هستند نیز بر جذابیت رسانه ای ایبیزا در این روزها افزوده است.

 

 

 

 

یکی از این بازیکنان وراتی است که به گزینه اول بارسا در نقل و انتقالات تابستانی بدل شده است. بارسا برای تقویت خط میانی خود و یافتن یک ژاوی جدید، هیچکس را بهتر از وراتی نمی بیند و تقریبا روزی نیست که خبر و شایعه ای در مورد این ستاره ایتالیایی باشگاه پاری سن ژرمن شنیده نشود.

 

هفته گذشته وراتی خود بی میل به دامن زدن به شایعات نبود و تقریبا از حضور در مقابل دوربین عکاسان و حتی صحبت با خبرنگاران حوزه بارسلونا ابایی نداشت ولی در دو روز اخیر شاهد سکوت و غیب شدن او بوده ایم. یک تغییر استراتژی مرموز از سوی این ستاره ایتالیایی.

 

همه چیز از وقتی شروع شد که وراتی در ملاقات با مدیر ورزشی جدید پی اس جی، خبر از جدایی خود داد. چند روز بعد در مذاکره بین ایجنت او و مدیر ورزشی پی اس جی، بر این قضیه تاکید شد و سپس عکسی از وراتی با نسخه ای از نشریه موندودپورتیوو منتشر شد که بر شایعات قوت بخشید. او همراه دوستان خود در رستوران معروف لیو شام می خورد؛ همان رستورانی که میزبان ستاره های بارسا چون مسی و سوارز بود اما حالا در چرخشی 180 درجه ای، او از نگاه ها محو شده است.

 

 

 

 

وراتی دیگر در مکان های همیشگی حضور ندارد و با وجود اینکه هنوز در ایبیزا اقامت دارد، کسی نمی داند کجا و چگونه باید او را پیدا کرد. این تغییر استراتژی می تواند به دو دلیل باشد. یا وراتی از سوی مدیران پی اس جی اخطاری جدی دریافت کرده که با مطبوعات و رسانه ها صحبت نکند یا اینکه او ترجیح می دهد این روزها سکوت کند و مابقی کار را به مسئولان بارسلونا بسپارد. وراتی احتمالا معتقد است که کارهایی که لازم بوده را انجام داده و حالا دیگر این بر عهده مدیران بارسلونا است که ادامه کار را پی بگیرند.

 

 

 

 

او در استوری اینستاگرامش در دو روز اخیر عکس هایی منتشر کرده که او را در دو ویلای متفاوت نشان می داده است. روز جمعه وراتی در جشن تولد فابیو کوالیارلا(بازیکن سابق یووه و فعلی سامپدوریا) حضور داشت و دیروز را نیز با بوریه لو(ستاره سابق میلان و رم) سپری کرد. مدیر برنامه های او نیز ایبیزا را ترک کرده و احتمالا باید منتظر ملاقات او با مدیر پی اس جی باشیم.

 

دو هفته دیگر وراتی باید به پاریس برگردد تا در اردوی پیش فصل پی اس جی شرکت کند و امری هشدار داده که تمام بازیکنان باید به موقع خود را به اردو برسانند.

وراتی سپس همراه با پی اس جی به ایالات متحده خواهد رفت تا سه بازی دوستانه برگزار کند و در ادامه، سوپرکاپ فرانسه با موناکو در پیش است. شواهد حاکی از آن هستند که مذاکرات بین بارسلونا و پاری سن ژرمن بر سر وراتی هفته ها به طول خواهد انجامید و به زودی نمی توان انتظار داشت که ستاره ایتالیایی به بارسلونا بپیوندد.

شاید همه چیز در ملاقات رودرو بین بارتومئو(رئیس بارسا) و ناصر الخلیفه روشن شود؛ ملاقاتی که زمانش هنوز در هاله از ابهام قرار دارد.

 + 0
مخالفم - 0


تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0
نظرات کاربران

ارسال نظر
کد امنیتی
تازه کردن

  


اخبار مشاهیر و چهره ها