امروز: چهارشنبه, ۲۲ آذر ۱۳۹۶ برابر با ۲۴ ربيع الأول ۱۴۳۹ قمری و ۱۳ ۱۲ ۲۰۱۷ میلادی , مصادف است با : تصويب قانون استخدام كشوري (1301ش)

...

چند رسانه ای

..

کد خبر 758647
تاریخ انتشار: یکشنبه, ۲۸ خرداد ۱۳۹۶ ۰۶:۱۷

آمار نظریه معروف را رد کرد

سرویس ورزشی جوان ایرانی به نقل از ورزش3؛ بخش مهمترین رویدادها:                                    

کد خبر: 1422623/32 زمان: 03:04   1396/03/28 بازدید: 16,763

کاپیتان ایران در پایان بازی مقابل لهستان کم اشتباه بازی کردن حریف را دلیل برد آنها دانست اما آمار پس از بازی نشان می دهد دو تیم به یک اندازه نزدیکی اشتباه داشته اند اما جای آن متفاوت بود.

به گزارش "ورزش سه"، پس از پایان بازی ایران و لهستان که به شکست 3 بر صفر یاران کولاکویچ انجامید سعید معروف کاپیتان تیم ملی والیبال ایران پس از بازی گفت:" نمی دانم چه بگویم. لهستان با کمترین اشتباه از سد ایران گذشت و در همه لحظه های حساس بازی ایران را شکست داد."


در آمار پایان بازی از سوی فدراسیون جهانی والیبال تعداد خطاهای ایران 20 و لهستان 18 بوده است. آماری که به هم نزدیک بوده و دو تیم به یک اندازه اشتباه داشتند اما با این تفاوت که ایران اشتباهات خود را به هنگام حمله و جایی که باید امتیازات کسب می شد انجام می داد اما لهستان ریسک خود را به سرویس منتقل کرده بود و اغلب در آنجا دچار خطای انفرادی می شد.


در نهایت با اینکه سرویس های ریسکی این تیم خطاهای زیادی را در پی داشت اما دریافت و در نهایت حمله ایران را از شکل طبیعی بیرون آورد.



+ 1
مخالفم - 0


تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0
نظرات کاربران

ارسال نظر




کد امنیتی
تازه کردن

 



 


اخبار مشاهیر و چهره ها