امروز: دوشنبه, ۰۱ آبان ۱۳۹۶ برابر با ۰۲ صفر ۱۴۳۹ قمری و ۲۳ ۱۰ ۲۰۱۷ میلادی , مصادف است با : روز آمار و برنامه ریزی

...

چند رسانه ای

تازه های ورزشی

..

کد خبر 775098
تاریخ انتشار: یکشنبه, ۲۲ مرداد ۱۳۹۶ ۰۵:۰۲
دسته: رزمی
پرینت
ایمیل

طلای کاتای تیمی به ایران رسید - آذربایجان قهرمان کاتای انفرادی شد

به گزارش جوان ایرانی، در ادامه این رقابتها که در ارومیه جریان دارد امروز صبح رقابتهای کاتا تیمی و انفرادی برگزار شد. در رقابتهای کاتای انفرادی در حضور بهترین های ایران، کاتاروی آذربایجان طلا گرفت. 

ابوالفضل شهرجردی، امیربهادر تدین، علی زند و داود شاهچراغی کاتاروهایی بودند که طعم شکست را در مسابقات جام وحدت و دوستی چشیدند. البته شاهچراغی در کنار «بخش صوف اوغلو» از ترکیه به نشان برنز دست پیدا کرد. 

«رومن حیدراف» دارنده ۲ برنز اروپا و نفر یازدهم رنکینگ جهانی از آذربایجان در دیدار نهایی قربانعلی پور از کشورمان را شکست داد و طلا گرفت. وی پیش از رسیدن به فینال موفق شده بود «علی صوف اوغلو» نایب قهرمان اروپا در سال ۲۰۱۷ و ابوالفضل شهرجردی نفر سوم کشورهای اسلامی درسالجاری را با نتایج مشابه ۴ بر صفر شکست دهد.

در کاتای تیمی، تیم کاتای ایران با ترکیب ابوالفضل شهرجردی، میلاد دلیخون و علی زند موفق شد به مدال طلای این دوره از رقابتها دست یابد. تیم شاهین با ترکیب سهند اسلامی، فراز طایفه نجاران و جواد سیف اله زاده بر سکوی دوم قرار گرفت. تیم دانشگاه آزاد اسلامی با ترکیب امیربهادر تدین، روزبه روشنی و سهیل ساجدی فر سوم شدند.

این دوره از مسابقات به میزبانی ارومیه جریان دارد. + 0
مخالفم - 0


تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0
نظرات کاربران

ارسال نظر
کد امنیتی
تازه کردن

  


اخبار مشاهیر و چهره ها