امروز: سه شنبه, ۲۱ آذر ۱۳۹۶ برابر با ۲۳ ربيع الأول ۱۴۳۹ قمری و ۱۲ ۱۲ ۲۰۱۷ میلادی , مصادف است با : ورود اولين اتومبيل به ايران در زمان مظفرالدين شاه قاجار (1279ش)

...

چند رسانه ای

..

کد خبر 775063
تاریخ انتشار: یکشنبه, ۲۲ مرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۲۶
دسته: توپ و تور
پرینت
ایمیل

داوری در روند بازی تاثیر داشت - تجربه تیم ایران عامل باخت ما بود

به گزارش جوان ایرانی به نقل از مهر، رائول لوزانو عصر شنبه در نشست خبری بعد از بازی دو تیم ایران و چین اضافه کرد: از سطح داوری این دیدار که در سطح جهای و انتخابی مسابقات جهان بود، ناراحت شدم.

وی ادامه داد: اشتباهات داوری اگرچه نمی توانست نتیجه بازی را تغییر بدهد، اما اینکه داوری سطح پایینی داشته باشد ناراحت کننده است.

سرمربی تیم ملی والیبال چین در عین حال با پذیرش این باخت تاکید کرد که ما امروز به تجربه بازیکنان ایران باخیتم.

وی با بیان اینکه بازیکنان تیم ایران بازی بسیار خوبی از خود به نمایش گذاشتند، تصریح کرد: تیم ایران بویژه در سرویس بسیار خوب عمل کرد و یکی از دلایل باخت ما علاوه بر تجربه سرویس خوب بازیکنان ایران بود.

لوزانو با اشاره به پیشرفت سرویس تیم ایران یادآور شد: از زمانی که من در ایران بودم و بعد از المپیک سرویس تیم ایران بسیار بهتر شده است.

وی در خصوص اعتراضات مکرر خود در کنار زمین و در حین بازی بیان داشت: دلیل اعتراض من به نحوه نمایش ویدئوچک بود، چراکه این تصاویر به صورت عکس نشان داده می شد و اصل خواسته مربیان را مشخص نمی کرد.+ 1
مخالفم - 1


تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0
نظرات کاربران

ارسال نظر
کد امنیتی
تازه کردن

  


اخبار مشاهیر و چهره ها