امروز: چهارشنبه, ۲۲ آذر ۱۳۹۶ برابر با ۲۴ ربيع الأول ۱۴۳۹ قمری و ۱۳ ۱۲ ۲۰۱۷ میلادی , مصادف است با : تصويب قانون استخدام كشوري (1301ش)

...

چند رسانه ای

..

کد خبر 759254
تاریخ انتشار: دوشنبه, ۲۹ خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۵۲
دسته: توپ و تور
پرینت
ایمیل

سفر احتمالی ملی پوشان بسکتبال به کره جنوبی پیش از حضور درکاپ آسیا

به گزارش جوان ایرانی به نقل از مهر، مسابقات ۲۰۱۷ بسکتبال کاپ آسیا ۱۹ تا ۲۹ مردادماه به میزبانی لبنان برگزار می شود. سفر به چین و برگزاری سه دیدار تدارکاتی با تیم ملی این کشور بعد از اردوی یک هفته ای در تهران، اولین برنامه آماده سازی تیم ملی بسکتبال برای کاپ آسیا بود که انجام شد. 

برای تکمیل این برنامه آماده سازی، اردو ها و اعزام های دیگری هم  در دستور کار قرار گرفته که یکی از آنها مربوط به دعوت نامه کره ای ها می شود. فدراسیون بسکتبال کره جنوبی از تیم ملی ایران دعوت کرده تا در فاصله زمانی ۳ تا ۱۵ مردادماه به این کشور سفر کرده و برگزار کننده چند دیدار تدارکاتی باشد. 

سفر به کره جنوبی و برگزاری دیدارهای تدارکاتی در این کشور با توجه به فاصله کمی که تا زمان رقابت های کاپ آسیا دارد، می تواند به عنوان آخرین مرحله اردوهای تمرینی، مکمل تمام برنامه های آماده سازی تیم ملی بسکتبال ایران مصوب باشد با این حال فدراسیون در مورد پاسخ صد در صد مثبت به این دعوتنامه هنوز به نتیجه نهایی نرسیده است. 

انیکه میان زمان تعیین شده توسط کره ای ها برای آغاز اردوی پیش بینی شده با زمان اتمام دو تورنمنت اطلس اسپورت و ویلیام جونز که تیم ملی قطعا در یکی از آنها حضور خواهد داشت، تنها یکی دو روز فاصله است، باعث شده مسئولان تیم ملی و فدراسیون در رابطه با اعزام به کره جنوبی هنوز به جمع بندی نهایی نرسیده باشند. 

این موضوع در نشستی که به زودی میان اعضای کادر فنی تیم ملی بسکتبال با کمیته فنی و سازمان تیم های ملی برگزار می شود، بررسی شده و تصمیم گیری قطعی و نهایی در مورد آن گرفته می شود. 

در صورت تصویب حضور در اردوی کره جنوبی، این اردو به عنوان آخرین مرحله تمرینات تیم ملی بسکتبال در برنامه آماده سازی آنها برای کاپ آسیا لحاظ خواهد شد. 

به گزارش مهر، بر اساس قرعه کشی انجام شده برای مسابقات کاپ آسیا، تیم ملی بسکتبال ایران در گروه اول این رقابت ها با تیم های اردن، سوریه و هند همگروه شده است.+ 0
مخالفم - 0


تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0
نظرات کاربران

ارسال نظر
کد امنیتی
تازه کردن

  


اخبار مشاهیر و چهره ها