امروز: سه شنبه, ۲۱ آذر ۱۳۹۶ برابر با ۲۳ ربيع الأول ۱۴۳۹ قمری و ۱۲ ۱۲ ۲۰۱۷ میلادی , مصادف است با : ورود اولين اتومبيل به ايران در زمان مظفرالدين شاه قاجار (1279ش)

...

چند رسانه ای

..

تازه‌های هنر

کد خبر 793024
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۱۵ آذر ۱۳۹۶ ۱۹:۰۵
دسته: موسیقی
پرینت
ایمیل

کنسرت بی‌کلام - محمد زرنوش - در تهران برگزار می‌شود

سرویس هنر جوان ایرانی؛ بخش موسیقی:

با حضور نوازندگان سرشناس و اجرای قطعات تولیدی در ایران و ترکیه

کنسرت بی‌کلام «محمد زرنوش» در تهران برگزار می‌شود

موسیقی ما کنسرت بی‌کلام «محمد زرنوش» در تهران برگزار خواهد شد. این نوازنده کلارینت قرار است به همراه اعضای گروهش روز پنجشنبه 23 آذرماه در تهران روی صحنه برود. کنسرت محمد زرنوش با حضور و هنرنمایی مهدی فراهانی (نوازنده قانون)، فراز نصیری (نوازنده گیتار)، همایون خلیلی (نوازنده گیتاربیس)، میلاد پرقوه (نوازنده سینتیسایزر)، رادین رفیع‌زاده (نوازنده درامز)، فرزاد صابری (نوازنده پرکاشن) و عسل ملک‌زاده (نوازنده کونگا) برگزار می‌شود. علاقه‌مندان به موسیقی بی‌کلام برای تهیه بلیت‌های این کنسرت می‌توانند از طریق سایت ایران کنسرت و مراکز معتبر فروش در سطح تهران اقدام نمایند.
 
اما محمد زرنوش در این کنسرت قرار است قطعاتی را اجرا کند که پروژه تولید آنها از سال 2011 و با حضور نوازندگان سرشناس کشور ترکیه پیگیری شد. Ilter jurcala، serhan yasdiman و muhittin darici از جمله هنرمندان مطرح ترکیه هستند که در این قطعات ساز زده‌اند. همچنین new world group و  istanbul srting که از بزرگترین ارکسترها و گروه‌های خاورمیانه هستند در چند قطعه محمد زرنوش حضور و همراهی داشته‌اند.
 
سایت «موسیقی ما» در روزهای آینده با محمد زرنوش گفتگویی درباره این کنسرت انجام خواهد داد.

 + 0
مخالفم - 1


تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0
نظرات کاربران

ارسال نظر
کد امنیتی
تازه کردن

  


اخبار مشاهیر و چهره ها