امروز: سه شنبه, ۲۱ آذر ۱۳۹۶ برابر با ۲۳ ربيع الأول ۱۴۳۹ قمری و ۱۲ ۱۲ ۲۰۱۷ میلادی , مصادف است با : ورود اولين اتومبيل به ايران در زمان مظفرالدين شاه قاجار (1279ش)

...

چند رسانه ای

..

تازه‌های هنر

کد خبر 758951
تاریخ انتشار: یکشنبه, ۲۸ خرداد ۱۳۹۶ ۱۹:۴۲
دسته: موسیقی
پرینت
ایمیل

فروشگاه - سوییت بتهوون - فعالیت خود را از امروز آغاز کرد

سرویس هنر جوان ایرانی؛ بخش موسیقی:

در مجموعه پردیس تئاتر شهرزاد

فروشگاه «سوییت بتهوون» فعالیت خود را از امروز آغاز کرد

موسیقی ما بابک چمن‌آرا (مدیرمرکز موسیقی بتهون)، خبر از راه‌اندازی چهارمین فروشگاه زیر مجموعه این مرکز داد.

فروشگاه «سوییتِ بتهوون»، چهارمین فروشگاه مرکز موسیقی بتهون است که از امروز (یکشنبه 28 خرداد) در مجموعه پردیس تئاتر شهرزاد  شروع به کار می‌کند.
 
بابک چمن‌آرا در خصوص این فروشگاه می‌گوید: «فروشگاه سوییتِ بتهوون ضمن عرضه محصولات تولید شده مرکزموسیقى بتهوون و موسسه آواخورشید و مجموعه کامل فیلم-تئاترها، سعى در ارائه و معرفى گزیده آثار صوتى و تصویرى جدید، مهم و ارزشمند عرصه موسیقى، تئاتر و سینما دارد. ما الان چهار فروشگاه در سالن‌هاي تئاتر داريم كه به ما در عرضه محصولات در جغرافياي فرهنگي كمک خواهد كرد و تلاش مي‌كنیم كه اين فروشگاه‌های كوچک را بيشتر كنیم و حتی در فکر شهرستان‌ها نیز هستیم.»
 
این فروشگاه در مجموعه پردیس تئاتر شهرزاد قرار دارد که داراى دو سالن با ظرفیت ٣٠٠ نفر و یک سالن با ظرفیت ١٣٠ نفر و کافه-رستوران شهرزاد است؛ این مجموعه در خیابان نوفل لوشاتو(فرانسه سابق)، نرسیده به تقاطع رازى قرار دارد.
 
فروشگاه «سوییتِ بتهوون» پس از «کوارتت بتهوون» در تئاتر مستقل تهران، «روندو بتهوون» در تماشاخانه ایرانشهر و «سرناد بتهوون» در تماشاخانه پالیز، چهارمین فروشگاهى است که با هدف عرضه بهتر محصولات فرهنگى و هنرى به مرکز موسیقى بتهوون اضافه شده است.
 
بابک چمن‌آرا همچنین خبر از جابجایی فروشگاه مرکزی موسیقی بتهوون (در خیابان سنایی) و نقل مکان آن به میدان سنایی داد که به زودی خبرهای مربوط به آن اعلام می‌شود.+ 1
مخالفم - 1


تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0
نظرات کاربران

ارسال نظر
کد امنیتی
تازه کردن

  


اخبار مشاهیر و چهره ها