امروز: شنبه, ۲۷ آبان ۱۳۹۶ برابر با ۲۸ صفر ۱۴۳۹ قمری و ۱۸ ۱۱ ۲۰۱۷ میلادی , مصادف است با : آزادي گروگان هاي زن و سياه ‏پوست آمريكايي به فرمان "امام خميني"(ره) (1358ش)

...

چند رسانه ای

..

تازه‌های هنر

کد خبر 46503
تاریخ انتشار: شنبه, ۲۳ آذر ۱۳۹۲ ۱۱:۰۸
دسته: موسیقی
پرینت
ایمیل

مکتب حسین علیزاده در شهر قزوین برپا شد

Targhazvin-2
موسیقی ایرانیان – صنم قلی زاده: دور دوم کلاسهای مکتب حسین علیزاده استاد مطرح و بنام موسیقی ایران در شهر قزوین پیگیری شد.

به گزارش خبرنگار موسیقی ایرانیان، طبق برنامه ریزیهای صورت گرفته دور دوم کلاسهای مکتب حسین علیزاده در شهر قزوین، از تاریخ 13 الی 15 آذر ماه سال جاری برگزار گردید و هنرجویان با حضور در کلاس سعید محمدی با مفاهیم صداسازی و نقش تکنیک در انتقال دانش، احساس و بیان فردی آشنا شده و به گروه نوازی پرداختند، سپس در کلاس آقای ذوالنوری نیز، ریتم مورد بررسی دقیقتر قرار گرفت و مشکلات تکنیکی هنرجویان نیز با اجرای قطعاتی گروهی تحلیل شد.

در ادامه این برنامه کل هنرجویان با گروه بندیهای خاص و از پیش تعیین شده با حضور در کلاس استاد علیزاده با اجرای قطعاتی به ارائه توانایی خود پرداخته و از راهنمایی های جامع و نکات ارزنده ایشان بهره مند شدند. سپس ضمن آموختن قطعاتی جدید از کتاب ده قطعه برای تار، جلد پنجم(در دست انتشار) با مدیریت این استاد بنام موسیقی ایران به گروه نوازی پرداختند.

هم زمان با کلاسهای قزوین، بخش گالری کلیپهای منتخب تصویری و فایلهای صوتی کلاسهای آموزشی نیز، از طریق سامانه اینترنتی «مکتب علیزاده» جهت بهره گیری هرچه بیشتر هنرجویان در دسترس مخاطبین قرار گرفت.

 شایان ذکر است که علاقه مندان می توانند با اشتراک در خبرنامه سامانه اینترنتی مکتب علیزاده به آدرسwww.maktab-alizadeh.com از اخبار مختلف مربوط به حسین علیزاده و فعالیتهای مکتب ایشان مطلع شوند.

+ دانلود ویدئویی از این کلاسها

برای بزرگنمایی تصویر کلیک کنید
برای بزرگنمایی تصویر کلیک کنید
برای بزرگنمایی تصویر کلیک کنید
برای بزرگنمایی تصویر کلیک کنید
برای بزرگنمایی تصویر کلیک کنید
برای بزرگنمایی تصویر کلیک کنید

منبع: موسیقی ایرانیان Musiceiranian.ir+ 1
مخالفم - 4


تعداد نظرات: 1
منتشر نشده: 0
نظرات کاربران
 
ir
+0
unlike
-0
آرتا ۹۳/۰۲/۰۳ - ۱۰:۱۶
پاسخ
سلام و درود بر استاد محمدی عزیز
هنرمند متواضع وبااخلاق که به حق زاده مکتب استاد علیزاده...واقعا ممنونم از این همه همت
 

ارسال نظر
کد امنیتی
تازه کردن

  


اخبار مشاهیر و چهره ها