امروز: چهارشنبه, ۲۲ آذر ۱۳۹۶ برابر با ۲۴ ربيع الأول ۱۴۳۹ قمری و ۱۳ ۱۲ ۲۰۱۷ میلادی , مصادف است با : تصويب قانون استخدام كشوري (1301ش)

...

چند رسانه ای

..

کد خبر 759373
تاریخ انتشار: دوشنبه, ۲۹ خرداد ۱۳۹۶ ۱۷:۱۴
دسته: بین الملل
پرینت
ایمیل

تمام گزینه‌های یمن برای پاسخ به جنایات سعودی‌ها روی میز است

سرویس سیاسی جوان ایرانی؛ بخش بین الملل:

به گزارش جوان ایرانی به نقل از سبأ، «شرف غالب لقمان» سخنگوی رسمی نیروهای مسلح یمن اعلام کرد که ما از تمام گزینه های نظامی علیه سعودی ها می توانیم استفاده کنیم.

وی در همین راستا تاکید کرد: تمام گزینه های نظامی نیروهای ارتش و کمیته های مردمی یمن در همه ابعاد میدانی برای پاسخگویی به جنایات ائتلاف متجاوز سعودی-آمریکایی در حق مردم یمن روی میز و آماده است. توان ما در حال حاضر بیش از هر زمان دیگری است و ما در صدد هستیم تا با تغییر واقعیات میدانی، به تمام پایگاه های نظامی راهبردی در داخل خاک سعودی ها که برای حملات علیه یمنی ها استفاده می شود، هجوم ببریم.

 لقمان تصریح کرد: عملیات نظامی ما طبق حقوق مشروع و قانونی و دینی مان انجام می شود. سکوت شورای امنیت در قبال حملات علیه یمن نشانگر جانبداری آن از منافع برخی قدرت های بزرگ است و به جنایات سعودی ها علیه مردم یمن توجهی نمی کند. از مقاومت و ایستادگی یمنی ها تمجید می کنیم. این مقاومت سلاح واقعی ما در مقابل متجاوزان و آزادسازی وطن است.

گفتنی است، بمباران یک منطقه تجاری در استان صعده در شمال یمن توسط جنگنده های عربستان سعودی موجب شهادت ۲۵ نفر از شهروندان یمنی شد.+ 1
مخالفم - 0


تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0
نظرات کاربران

ارسال نظر
کد امنیتی
تازه کردن

  


اخبار مشاهیر و چهره ها