امروز: سه شنبه, ۲۱ آذر ۱۳۹۶ برابر با ۲۳ ربيع الأول ۱۴۳۹ قمری و ۱۲ ۱۲ ۲۰۱۷ میلادی , مصادف است با : ورود اولين اتومبيل به ايران در زمان مظفرالدين شاه قاجار (1279ش)

...

چند رسانه ای

..

کد خبر 774697
تاریخ انتشار: جمعه, ۲۰ مرداد ۱۳۹۶ ۰۴:۳۰

خودتان شیک پروتئین را بدون مکمل درست کنید

سرویس سلامت جوان ایرانی به نقل از دکتر سلام:

طرز تهیه شیک پروتئین درست کردن شیک پروتئین بدون مکمل چگونه شیک پروتئین تهیه کنیم

یکی از بخش های مهم در تناسب اندام استفاده از شیک پروتئین می باشد مخصوصا در زمانی که در حال عضله سازی هستید باید شیک پروتئین مصرف کنید. در این مقاله از دکتر سلام نحوه درست کردن شیک پروتئین بدون استفاده از مکمل را آماده کرده ایم. با ما همراه شوید.

متاسفانه، پودرهای پروتئینی، پر از مواد نگهدارنده، بسط دهنده ها، و مواد محرمانه ای هستند که حتی نمی توانید آنها را تلفظ کنید! خبر خوب این است که شما می توانید خودتان شیک های پروتئین درست کنید.

درست کردن شیک پروتئین برای خودتان، آسان و مقرون بصرفه است، و سالم تر از مخلوط های فروشگاهی می باشد. شما مطمئن خواهید بود که فقط از مواد مغذی و مواد غذایی سالم و بی خطر استفاده می کنید. در مقاله ی امروز، ما نکاتی درباره ی جایگزین های پودر پروتئین در اختیار شما قرار می دهیم که می توانید برای درست کردن شیک های پروتئین خودتان، از آنها استفاده کنید.

محصولات لبنی

محصولات لبنی، به شیک شما، حالت کرمی اضافه می کنند و میزان پروتئین آن را افزایش می دهند. پایه ی یک شیک پروتئین، همیشه شیر است. شیر در هر وعده حدود ۹ گرم پروتئین دارد. نوع شیری که استفاده می کنید، به اهدافتان در مورد کالری بستگی دارد.

بعنوان مثال، اگر می خواهید وزن کم کنید، می توانید از شیر کم چرب استفاده کنید و اگر می خواهید عضله تان را افزایش دهید، از شیر کامل استفاده کنید. اگر هم می خواهید که شیک پروتئین تان، غلیظ و کرم مانند شود، می توانید به آن پنیر کاتیج بیفزایید.

منبع: همدان ورزش+ 0
مخالفم - 0


تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0
نظرات کاربران

ارسال نظر
کد امنیتی
تازه کردن

  


اخبار مشاهیر و چهره ها