امروز: دوشنبه, ۲۰ آذر ۱۳۹۶ برابر با ۲۲ ربيع الأول ۱۴۳۹ قمری و ۱۱ ۱۲ ۲۰۱۷ میلادی , مصادف است با : راهپيمايي ميليوني و باشكوه عاشوراي حسيني عليه رژيم محمدرضا شاه پهلوي (1357ش)

...

چند رسانه ای

..

تازه‌های اقتصاد

کد خبر 793080
تاریخ انتشار: پنج شنبه, ۱۶ آذر ۱۳۹۶ ۱۲:۱۲

المپیاد خواهران بازنشسته و مستمری بگیر حوزه کارگران در هفته سوم آذرماه برگزار خواهد شد.

مدیر کل فرهنگی و اجتماعی بازنشستگان  و مستمری بگیران از اجرای چهارمین دوره  المپیاد ورزشی فرهنگی مذکور به میزبانی اداره کل تامین اجتماعی استان فارس خبرداد.
شاهوردی با اعلام این مطلب گفت: یکی از برنامه های جاری این اداره کل اجرای طرح نسیم سلامت و  برگزاری المپیادهای ورزشی فرهنگی بازنشستگان و مستمری بگیران است که ان شاء ا...  در هفته سوم آذرماه شاهد برگزاری این المپیاد در حوزه خواهران بازنشسته و مستمری بگیر ( ازکارافتاده کلی و همسر بازمانده) به میزبانی اداره کل تامین اجتماعی استان فارس خواهیم بود.
وی افزود: با عنایت به التفات  مقام  عالی سازمان به مستمری بگیران گرامی و در راستای  تعمیم طرح نسیم سلامت و گسترش دامنه مشمولین ، امسال و برای اولین بار طی سه سال گذشته  ، حضور و مشارکت مستمری بگیران کارگری ( از کار افتادگان کلی و همسران بازمانده ) نیز در بخش خواهران در طرح نسیم سلامت کلید خورد.
  وی در ادامه از همکاری و مساعدت ادارات کل  تامین اجتماعی  استان ها ، کانونهای کارگران بازنشسته استانی  به لحاظ  برگزاری مطلوب مسابقات مقدماتی و اعلام اسامی نفرات اول هر یک  از رشته های ورزشی به استان میزبان برگزاری المپیاد های ورزشی قدردانی نمود.
شایان ذکر است حسب تصمیمات به عمل آمده در کمیته مربوطه ، المپیاد ورزشی بازنشستگان و مستمری بگیران ویژه خواهران  در 5 رشته ورزشی  شامل  شطرنج ، دارت ، تیراندازی با تفنگ بادی، شنا  و پینگ پنگ  ،  با جلب همکاری ، مساعدت و بهره گیری از امکانات فدراسیونهای ورزشی  استانها توسط اداره کل خدمات عمومی و رفاه انجام خواهد شد.
 + 0
مخالفم - 0


تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0
نظرات کاربران

ارسال نظر
کد امنیتی
تازه کردن

  


اخبار مشاهیر و چهره ها