امروز: سه شنبه, ۰۲ آبان ۱۳۹۶ برابر با ۰۳ صفر ۱۴۳۹ قمری و ۲۴ ۱۰ ۲۰۱۷ میلادی , مصادف است با : عيد سعيد غدير خم [ ١٨ ذوالحجه ]

...

چند رسانه ای

..

تازه‌های اقتصاد

کد خبر 775048
تاریخ انتشار: شنبه, ۲۱ مرداد ۱۳۹۶ ۲۳:۲۵

شعبه اقماری تامین اجتماعی بخش وراوی استان فارس افتتاح شد

با حضور مدیرکل تامین اجتماعی فارس ، فرماندار و جمعی از مسئولین شهرستان مُهر ، شعبه اقماری وراوی به عنوان بیست و ششمین شعبه اقماری در این استان راه اندازی و افتتاح شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، مدیرکل تامین اجتماعی فارس در مراسم افتتاحیه این شعبه گفت: سازمان تامین اجتماعی یک نهاد عمومی غیر دولتی است که به شیوه درآمد هزینه ای اداره می شود و در استان فارس ۲ میلیون ۶۳ هزار نفر تحت پوشش حمایت های آن قرار دارند.
عبدالکریم نباتی  خاطرنشان کرد: با فراهم آمدن بستر خدمات الکترونیک ماهیانه 97درصد از کارفرمایان ، لیست حق بیمه کارکنان خود را بدون مراجعه حضوری و به صورت الکترونیکی به سازمان پرداخت می کنند .
وی همچنین از  اجرای طرح حذف دفترچه ها خبر داد و افزود : این طرح در تمامی مراکز درمانی ملکی سازمان کلید خورده و بیمه شدگان تنها با ارایه کدملی از خدمات درمانی سازمان بهره می برند .
نباتی با اشاره  به رشد چشمگیر میزان تعهدات بلند مدت تامین اجتماعی  در چهارسال فعالیت دولت تدبیر و امید بیان داشت : در پایان سال 92 میزان پرداختی مستمری به بازنشستگان ، بازماندگان و از کارافتادگان  استان فارس مبلغی بالغ بر 780میلیارد تومان بوده که این مبلغ در پایان سال 95 با رشدی 84درصدی به 1650میلیارد تومان افزایش یافته است .
مدیرکل تامین اجتماعی فارس ارایه خدمات نوین به بیمه شدگان و مستمری بگیران را از جمله وظایف اصلی سازمان برشمرد و تصریح کرد : تامین اجتماعی با این رویکرد به عنوان بازوی توانمند دولت محسوب می شود و امیدواریم افتتاح این شعبه اقماری نیز نقشی در جهت افزایش رضایتمندی مردم این شهر ایفا نماید.
فرماندار مهر نیز در این مراسم گفت: سازمان تامین اجتماعی جزء نهادهای پیشرو در خدمات رسانی به مردم است و تاکنون تعامل خوبی از سوی مدیر استانی این سازمان در برطرف نمودن مشکلات منطقه صورت پذیرفته است  .
شعبه اقماری تامین اجتماعی وراوی از شعبه اصلی خود(شهرستان مهر) 20کیلومتر فاصله دارد و دو روز در هفته خدماتی همچون  صدور و تمدید دفترچه های بیمه تامین اجتماعی به مردم منطقه ارایه می کند.

 + 0
مخالفم - 0


تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0
نظرات کاربران

ارسال نظر
کد امنیتی
تازه کردن

  


اخبار مشاهیر و چهره ها