امروز: سه شنبه, ۲۱ آذر ۱۳۹۶ برابر با ۲۳ ربيع الأول ۱۴۳۹ قمری و ۱۲ ۱۲ ۲۰۱۷ میلادی , مصادف است با : ورود اولين اتومبيل به ايران در زمان مظفرالدين شاه قاجار (1279ش)

...

چند رسانه ای

..

تازه‌های اقتصاد

کد خبر 759292
تاریخ انتشار: دوشنبه, ۲۹ خرداد ۱۳۹۶ ۱۳:۳۶

استقراردستگاههای پزشکی در بیمارستان تأمین اجتماعی حضرت فاطمه الزهرا (س)

مدیر درمان استان اصفهان در دیدار با نماینده مردم نجف آباد در مجلس شورای اسلامی از استقرار دستگاه های ماموگرافی و سونوگرافی در بیمارستان حضرت فاطمه الزهرا (س) نجف آباد خبر داد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی؛ دکتر علی اعتصام پور اظهار داشت: مقدمات استقرار سی تی اسکن انجام شده است و با پیگیری های لازم امیدواریم امسال این دستگاه با توجه به موقعیت بیمارستان و نیاز منطقه مستقر شود.
دکتر اعتصام پور با اشاره به افتتاح و بهره برداری از پلی کلینیک دکتر غرضی در هفته تأمین اجتماعی افزود: مقیم شدن متخصصین به صورت ٢٤ ساعته در سه بیمارستان ملکی این سازمان و افتتاح اولین مرکز تخصصی سالمندان در آینده ای نزدیک، گامی مؤثر در ارتقاء سطح خدمت رسانی درمانی به بیمه شدگان خواهد بود.
ابوالفضل ابوترابی نماینده مردم نجف آباد در مجلس شورای اسلامی نیز در این دیدار تجهیز این بیمارستان در غرب استان اصفهان را راهی برای برطرف کردن نیاز مردم این منطقه جهت مراجعه به مرکز استان دانست.
وی افتتاح و راه اندازی مرکز دندانپزشکی غرب استان و استقرار سی تی اسکن در بیمارستان نجف آباد را از نیازهای مبرم این منطقه عنوان کرد و خواهان اقدامات لازم در این زمینه شد.+ 0
مخالفم - 0


تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0
نظرات کاربران

ارسال نظر
کد امنیتی
تازه کردن

  


اخبار مشاهیر و چهره ها