امروز: دوشنبه, ۲۰ آذر ۱۳۹۶ برابر با ۲۲ ربيع الأول ۱۴۳۹ قمری و ۱۱ ۱۲ ۲۰۱۷ میلادی , مصادف است با : راهپيمايي ميليوني و باشكوه عاشوراي حسيني عليه رژيم محمدرضا شاه پهلوي (1357ش)

...

چند رسانه ای

..

تازه‌های اجتماعی

کد خبر 793094
تاریخ انتشار: پنج شنبه, ۱۶ آذر ۱۳۹۶ ۱۵:۵۰
دسته: حوادث
پرینت
ایمیل

قتل 3 دختر و گمشدن 9 زن جوان در آبادان + جزئیات


به گزارش جام نیـوز، چندی قبل ماموران پلیس آبادان در جریان سرقت های خشن چند مرد از زنان و دختران آبادان قرار گرفتند و خیلی زود تیمی از ماموران برای دستگیری این دزدان خشن وارد عمل شدند.


در حالیکه تحقیقات پلیسی برای شناسایی دزدان خشن ادامه داشت در برخی از شبکه های مجازی در خبری مبنی بر قتل 3 دختر و ناپدید شدن 9 زن در آبادان منتشر یافت که در همین راستا سرهنگ سید محسن تقی زاده رییس پلیس آبادان دستور دستگیری عاملان انتشار این اخبار دروغ که باعث ناامنی در شهر شده بود را صادر کرد.


تجسس های پلیسی ادامه داشت تا اینکه 6 تن از اعضای باند زورگیران خشن که در پوشش مسافرکش نما و پس از سوار شدن زنان بر خودرویشان با تهدید چاقو اقدام به سرقت پول و طلاهای آنها می کردند دستگیر شدند.


ماموران در گام بعدی موفق شدند ساعت یک بامداد جمعه 10 آذر ماه امسال یکی دیگر از اعضای این باند را در مخفیگاهش دستگیر کردند و در بازرسی از خانه وی گوشی های سرقتی، مدارک شناسایی، چند برگ چک سرقتی، اسپری اشک آور و چند قاب کشویی پلاک به دست آمد و مشخص شد این متهم یکی از مالخرهای باند دزدان خشن است.


ماموران پلیس فتای آبادان نیز در شاخه ای دیگر از تحقیقات اقدامات فنی و کارشناسی خود را برای دستگیری عاملان اخبار دروغ قتل 3 دختر و ناپدید شدن 9 زن آغاز کردند و موفق شدند 5 تن از افرادی که اقدام به انتشار این اخبار کرده بودند را دستگیر کنند.


بنا به این گزارش، متهمان برای سیر مراحل قانونی در اختیار مقام قضایی قرار گرفته اند.

رکنا

110+ 0
مخالفم - 1


تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0
نظرات کاربران

ارسال نظر
کد امنیتی
تازه کردن

  


اخبار مشاهیر و چهره ها