امروز: چهارشنبه, ۲۲ آذر ۱۳۹۶ برابر با ۲۴ ربيع الأول ۱۴۳۹ قمری و ۱۳ ۱۲ ۲۰۱۷ میلادی , مصادف است با : تصويب قانون استخدام كشوري (1301ش)

...

چند رسانه ای

..

تازه‌های اجتماعی

کد خبر 685294
تاریخ انتشار: دوشنبه, ۲۰ دی ۱۳۹۵ ۰۵:۱۷
دسته: حوادث
پرینت
ایمیل

خودکشی دختر جوان در بیرجند


 به گزارش جوان ایرانی، سرهنگ حسینی،رئیس پلیس آگاهی استان از بیرجند؛ گفت: در ساعت 18 و 39 دقیقه شب گذشته بود که با اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر سقوط خانمی جوان از روی پل عابر پیاده خیابان مدرس بیرجند بلافاصله مأموران پلیس و نیروهای امدادی به محل حادثه اعزام شدند.

 

وی افزود : مأموران با حضور در صحنه مشاهده کردند خانمی جوان حدودا 26 ساله از پل عابر پیاده سقوط کرده و نقش بر زمین شده است و توسط عوامل اورژانس در حال مداوای اولیه است که مصدوم توسط آمبولانس به بیمارستان اعزام شد.

 

رئیس پلیس آگاهی استان گفت: تحقیقات محلی حاکی از این بود که مصدوم پس از چند مرتبه صحبت كردن با تلفن همراه ، خود را از روی پل به پایین پرتاب کرده است.

 

سرهنگ حسینی افزود : طبق بررسی های کارشناسان صحنه جرم پلیس آگاهی در بررسی های اولیه هیچ اثری مؤید بر تعمدی بودن این حادثه کشف نشد و بنا بر اعلام مأموران مستقر در بیمارستان اقدامات پزشکی بر روی مصدوم مؤثر نبوده و مصدوم در بیمارستان فوت شده است.

 

وی گفت : طبق بررسی های پلیس دلیل این حادثه مسائل خانوادگی بوده است و فرد فوت شده بومی استان نبوده است.

باشگاه

110

این اخبار را از دست ندهید:+ 0
مخالفم - 0


تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0
نظرات کاربران

ارسال نظر
کد امنیتی
تازه کردن

  


اخبار مشاهیر و چهره ها