امروز: شنبه, ۲۷ آبان ۱۳۹۶ برابر با ۲۸ صفر ۱۴۳۹ قمری و ۱۸ ۱۱ ۲۰۱۷ میلادی , مصادف است با : آزادي گروگان هاي زن و سياه ‏پوست آمريكايي به فرمان "امام خميني"(ره) (1358ش)

...

چند رسانه ای

..

تازه‌های اجتماعی

کد خبر 684963
تاریخ انتشار: یکشنبه, ۱۹ دی ۱۳۹۵ ۱۵:۰۰
دسته: حوادث
پرینت
ایمیل

دزدی که هنگام دستگیری با داس به مامورپلیس حمله کرد،با گلوله او از پای درآمد

ساعت 14 و40 دقیقه روز جمعه 17دی، تیمی از مأموران نیروی انتظامی منطقه بابل کنار شهرستان بابل با دردست داشتن دستور قضایی، برای بازداشت یکی از سارقان معروف منطقه راهی منطقه جنگلی اطراف روستای «کارتیکلای» شدند.

 ایران نوشت:  ازآنجا که متهم دریک خانه متروکه مخفی شده بود مأموران وارد عمل شده و از متهم خواستند خود را تسلیم کند، اما ناگهان مرد 40 ساله در حالی که داسی در دست داشت از خانه بیرون دوید و به سمت مأموران حمله کرد.

 

در همین هنگام یکی از افسران پلیس برای متوقف کردن چند تیر اخطار هوایی شلیک کرد. اما متهم بی‌توجه به شلیک‌ها خود را به مأموران رساند وبا آنها درگیرشد.بنا بر اظهارات پلیس، درحالی که مأمور جوان به پشت روی زمین افتاده و دزد داس به‌دست قصد داشت ضربه‌ای به سر مأمور بزند مأمورپلیس دوگلوله شلیک کرد که یکی ازآنها به متهم اصابت کرد واورا ازپا درآورد.

 

به دنبال این ماجرا، مأمور جوان پلیس برای انجام تحقیقات تکمیلی در این باره با دستور بازپرس ویژه قتل دادسرای عمومی و انقلاب بابل بازداشت شد.

 

بنا بر اطلاعات به‌دست آمده، متهم دارای 9 فقره سابقه سرقت به عنف، زورگیری، تجاوز به عنف و سرقت بوده و به همین دلیل هم در گذشته از سوی پلیس و دستگاه قضایی بازداشت و زندانی شده بود. مقداری از ادوات کشاورزی به سرقت رفته توسط وی نیز در جریان تجسس‌های پلیسی در یکی از باغ‌های اطراف محل حادثه کشف شد. این درحالی است که تحقیقات گسترده جنایی وقضایی درباره این ماجرا ادامه دارد.+ 0
مخالفم - 0


تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0
نظرات کاربران

ارسال نظر
کد امنیتی
تازه کردن

  


اخبار مشاهیر و چهره ها